Unikt sortiment. Löpning, skidåkning och äventyr!

Maloja W MonkaM. Snow

  • 999 kr

I lager

Extremt lätt och vindtät väst för längdskidåkning och löpning! Tillverkad av stretchtyg. Damstorlekar.

Detaljer:

  • Hög krage
  • Vindtät
  • Vattenavstötande
  • Stretchtyg
  • Tillverkad i Bulgarien


Storleksguide DamXSSMLXL
Klädstorlek3436384042
Kroppslängd162-164164-168168-172172-180176-180
Bystmått86-9090-9494-9898-102102-106
Midjemått62-6666-7070-7474-7878-82
Höftmått90-9494-9898-102102-106106-110
Innerbenslängd78-8080-8282-8484-8686-88