Unikt sortiment. Löpning, skidåkning och äventyr!

Maloja M GamriM. Snow

  • 999 kr

I lager


Extremt lätt och vindtät väst för längdskidåkning och löpning! Tillverkad av stretchtyg. Herrstorlekar.

Detaljer:

  • Hög krage
  • Vindtät
  • Vattenavstötande
  • Stretchtyg
  • Tillverkad i Bulgarien
Storleksguide HerrSMLXLXXL
Klädstorlek4648505254
Kroppslängd170-176176-182182-188183-189186-192
Bystmått93-9999-105105-111111-117116-120
Midjemått81-8585-8989-9393-9797-101
Höftmått94-9898-102102-106106-110110-114
Innerbenslängd80-8282-8484-8686-8989-92